| b342 a întrebat:

De la un timp, cand vorbesc pe skype sau pur si simplu primesc notificari, sunetele de la skype nu se aud in casti. M-am uitat prin setari dar nimic. Ceva solutii? Nu e asa grav dar nu-mi place sa se auda tot ce vorbesc si nah. ^^

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Probklema survine de la update-ul abuziv efecetuat cu bug-uri.Se știe că skyp-ul pe windows se actualizează automat și procesul nu se poate oprii și controla, iar din păcate update-ul ăsta se face cu bug-uri, de unde și problema ce o ai.
Dacă reinstalezi skype-ul, dar nu înnainte de a curăța dtele din user folder ar trebui să se rezolve.Succes

3 răspunsuri:
| Sanny1956x a răspuns:

Vai su strumenti di skype e controlla sistemi audio ok

| Alescha a răspuns:

Posibil sa fie dela net

| Alescha a răspuns:

Sau inciarka si restarteaza skypele