| davidcipri a întrebat:

De mi se stinge laptopul cand intru in jocuri? daca nu intru doar ascult muzica mu are nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca si pe internet, se spune despre laptopul tau ca ar avea probleme la racire, chiar daca unii l-au curatat bine de tot, paste termoconductoare noua si etc, ia-ti un cooler pad dar unul mai bun, am observat din ce spun unii pe acolo, ca, chiar si daca au luat un cooler pad mai mic, tot nu a facut fata, si se inchidea aiurea. Ia-ti ceva mai puternic, descarca real temp, si ataseaza daca poti un screenshot sa vedem temperaturile.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu suportă jocurile.

| davidcipri explică (pentru darrio2007):

Pai nu ca a mers pana acum o luna dar acum de ceva timp nu imi mai merg cand intru in orice joc mi se stinge e un laptop bunicel Asus k70i procesor dual de 2200 placa video de 1 gb 4 gb rami deci nu e chiar ft prost

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianDanezu69 a răspuns:

Nu suporta jocuriile. Placa video si ramii sunt de vina