| ISOtech a întrebat:

De multe ori am auzit faptul ca"poti face bani pe net"insa intodeauna m-am intrebat cum.Mai exact intrebarea mea este cum pot face si eu bani pe net? vreau site-uri cat mai serioase nu din astea gen sa las linkul pe mess si in cat mai scurt timp sa am cat mai multe voturi etc etc...stiti voi la ce ma refer.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Bani pe net se fac greu sau deloc. Dacă ar fi atât de uşor am sta toţi acasă şi am face bani.

| WR104 a răspuns:

Fa-ti un site/blog apoi iti faci cont la adsesnse.
Succes!

| MaTrIx8378 a răspuns:

ESte vrajeala, te incanta cand auzi ca ' poti face bani asa de usor ' pe net, sa dai niste voturi pe niste site-uri si etc, dar cand te gandesti ca-ti pierzi timpul de pomana si la sfarsit aflii ca nu primesti nimic si doar vrajeala, am incercat si eu si mi-am pierdut timpul de pomana cu astea, daca vrei un ban cu adevarat, munceste in realitate si iti castigi banut cu banut.

| ellutza a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Exact, sau am mai vazut care te pun sa completezi chestionare bla bla bla iti arata ca ai 60 de euro., 150 etc si daca dai sa scoti cash, nu ca stai sa vezi ca is bani virtuali si de fapt trebuie sa cumperi bilete la loteria lor sau nu stiu ce dracii, iar daca te selecteaza la pastele cailor vei fi castigator etc. Munciuni, prosteli, aberatii, porcarii de pierdut timpul. Faci bani "pe net "cum s-ar spune doar daca esti programator si chestii de genu. Altfel nu exista. BAFTA

| maryusmono a răspuns:

Nu e greu.dar nici usor. trebuie mai intai sa te documentezi si poti incepe de aici

www.bani-pe-internet.net

| ISOtech explică:

Mda pai pana la urma chiar aveti dreptate.Insa va spun sincer singura metoda prin care intr-adevar poti face bani este sa ai un site de-a dreptul popular si sa ii pui acolo ceva gen:reclama ta aici pentru 5 euro.Asta este o metoda care ar merge insa pentru cei care au un site intr-adevar popular.

| valy956 a răspuns:

Daca ai un site /blog bun fie el adult sau non adult poti face bani destul de usor daca iti pui reclame pe el.

Uite aici metode de monetizare ale unui site : http://treicaifrumosi.blogspot.ro/......itate.html