| Senyorul a întrebat:

De pe ce site pot descarca drivere pentru un pc cu unitate Tarox si monitor cu plasma Philips?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tarox de care, că de așa brand nu am am auzit numai la carcase de descktop-uri.Ca sa fi sigur pe o treabă descarcă CPU-Z rulează programul și vezi ce placă de bază ai. Eventual postează aici raportul și îți ofer suport.Succes

| r3ally a răspuns:

Depinde de ce driver ai nevoie. Daca ai win7 nu ai nevoie de un site...dai click dreapta pe My Computer -> manage -> device manager si vezi ce driver trebuie instalat. Intri la el si dai click pe "update driver" si gata thinking

| Senyorul explică:

Acel calculator nu are net