| lolyk a întrebat:

Ce monitor e mai bun? Cu plasma sau normal?

Răspuns Câştigător
| steff a răspuns:

Un monitor FTF cum spune shin, la un pret bun.

10 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Un monitor LCD e perfect. Plasma se intalneste mai mult la televizoare.

Shin
| Shin a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine normal... CRT sau TFT? Oricum. nu m-as baga sa cumpar plasma in niciun caz. Un monitor FTF este clar cea mai buna alegere.
Numai bine, Shin.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cel mai bun monitor este Envision G918W1, si este LCD

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel mai bun e TFT.

| ghinionist a răspuns:

Cu plasma!

| steff a răspuns:

Scz...tft*

| IqStorm a răspuns:

Eu raman adeptul CRT-urilor (cele cu tub) pentru calitatea mai bună a imaginilor în raportul calitate preţ. Eu am un monitor de 23inch luat la mâna a 2-a pe care am dat 200 lei şi pe care-l folosesc de 3 ani fără să aibă probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monitoare cu plasma exista numai de la o anumita dimensiune in sus.cred ca de la 40 inch in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plasma nu e bna mori globi daca ui mana pe el

| Fuxy a răspuns:

Cel cu plasa iti protejeaza mai bine ochii