| tpuvlad a întrebat:

FUNDITA Salut, detin un Samsung Galaxy S2 si de cateva zile a inceput sa imi faca probleme cu primitul mesajelor.Numarul centrului de mesaje este verificat si este in regula. Problema apare pentru toate contactele, deci nu e ceva ce se intampla doar intre doua-trei contacte. V-as fi foarte recunoscator (dar fara resetarea setarilor din fabrica) happy

1 răspuns:
| Gabriel1 a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga, incearca toate variantele.Prima ar fi fost resetarea setarilor din fabrica, alta ar fi sa te duci la un service, probabil e din soft.