| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa descarc gratuit bluetooth(nu cred ca am scris corectbig grin)? link-uri plsss

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Bluetooth este o tehnologie si nu o poti descarca straight face!

| costymaximus a răspuns:

Poate vrei sa spui driverul de la un adaptor bluetooth. Ce model e adaptorul?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bluetooth-ul este un dispozitiv, nu un program. Într-adevăr are nevoie de un soft ca să meargă, dar prima dată trebuie să ai dispozitivul.

| MisterKat a răspuns:

Incearca sa intrii pe www.bluesoleil.com
Eu de acolo mi-am luat programul pentru Bluetooth! Mai intai ai nevoie de un stick pentru Bluetooth, daca n-ai unul, gasesti in Carrefour, Germanos cu vreo 30 de lei. Poti sa gasesti si mai ieftin. dar minim 25 de lei o sa te coste.

O zi buna!