| whiteviper98 a întrebat:

De unde as putea sa imi comand un card de debit [gratuit] pe internet.? Sau chiar daca nu e gratuit. un link ceva.? Fundaa!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

E o diferenta intre un card de credit si unul de debit.
In orice caz, poti cumpara carduri pre-paid de la Posta Romana, Banca Transilvania(parca) si Carrefour(nu mai stiu daca mai au). Mai multe detalii despre carduri ai pe paginile Postei Romane, Bancii Transilvania si Carrefour.

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Nu poti comanda carduri de credit de pe internet in nici un loc de pe planeta asta.
Cardul de credit il faci doar la o banca dupa ce semnezi un contract(si asta dar daca ai 18 ani impliniti).

| BLKZ a răspuns (pentru Andruşcă):

E o diferenta intre un card de credit si unul de debit.
In orice caz, poti cumpara carduri pre-paid de la Posta Romana, Banca Transilvania(parca) si Carrefour(nu mai stiu daca mai au). Mai multe detalii despre carduri ai pe paginile Postei Romane, Bancii Transilvania si Carrefour.