| Laiyla a întrebat:

Am un card de debit la banca Transilvania pentru cumparaturi pe internet. E problema daca timp de o luna nu il folosesc? Gen nu il alimentez, nu comand nimic.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este nici o problema si nu ai nici un comision. Eu nu l-am folosit un an intreg.

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

E ok.
Pot comanda eu in locu tauwinking

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu are nicio importanta. Daca ai o tranzactie pe cont in ultimele 3 luni contul e activ. Deci trebuie sa ai intrare si /sau iesire de bani si sa nu depasesti 3 luni de inactivitate.

| Salontanul a răspuns (pentru andreia67):

Nu. Eu nu l-am folosit un an si nu s-a intamplat nimic. Mai mult, am un cont de Euro nefolosit de 3 ani si nu l-a inchis nimeni. Nu vor sa piarda un client.

| HadesSs a răspuns:

Din cate stiu eu, ai un comision de administrare sau ceva de genu iar daca nu il mai alimentezi o sa fi pe minus, pentru ca oricum chiar daca nu il alimentezi comisionul tot trebuie platit.

| Salontanul a răspuns (pentru HadesSs):

Nu este asa ceva!