| CllaraCllary a întrebat:

De unde(d epe ce site)merge sa descarc Subway Surfers pentru PC?(doar numele site-ului)Merge de pe Google Play?

5 răspunsuri:
| Emylian123 a răspuns:

Uite Ial de ac ihttp://www.filehost.ro/0/Subway_Surfers_exe/

Funda? :X

| Daniel_Toroican_1992 a răspuns (pentru Emylian123):

Mersi mult si eu il cautam!

| Padrino23 a răspuns (pentru Emylian123):

L-am descarcat si eu si am jucat si am umblat la controale. L-am dezinstalat si l-am descarcat iar, dar tot mi se salveaza controalele si scorul record...etc. Ce sa fac ca sa ma pot juca din nou?

| Swagger1337 a răspuns (pentru Emylian123):

Multumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssccccccccc!

| LeNd0CaLenD0 a răspuns:

Eu l-am descarcat l-am instalat dar nu imi apare sa dau tap to play zi-mi si mie dc?