| kate_8521 a întrebat:

De unde iau si eu un antivirus cu licenta sau daca nare licenta sa fie bun cel mai bun antivirus dau fundita mersi mult.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programe antivirus cu licenta poti cumpara de la multe magazine, gasesti destule daca dai o cautare cu numele programului dorit.
La fel gasesti programe gratuite pe mai multe site-uri, de exemplu pe idownload.ro, aici: http://www. idownload.ro/search. php? query=antivirus+gratuit&action=results&action=results&commit=, le poti vedea caracteristicile si sa alegi in cunostinta de cauza. Succes si numai bine!

| sinblade27 a răspuns:

Pentru freeware (fara licenta
)poti incerca avg(free.avg.com) sau avira(avira.com) restul le poti incerca 30 de zile sau sa cauti un crack(serial) pentru el

| costymaximus a răspuns:

Avira sau Avast sunt bune si "free"

| Saya_1767 a răspuns:

Avast este cel mai bun-cu licenta