| berlin a întrebat:

De unde iau un serial pentru xilisoft youtube video convertor va rog frumos am nevoie de el.

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Ti-am pus aici un link de download de unde poti descarca un program asa cum vrei tu, ok?
http://fisierulmeu.ro/26P8WC241PSX/link-rar.html

| nelu13 a răspuns:

Http://keephd.com/ aici este un site de unde descarci videoclipuri de pe youtube in ce format vrei.nu ai nevoie de niciun fel de program doar introduci link-ul url de la videoclip si alegi in ce format vrei sa il salvezi.

| berlin explică (pentru nelu13):

Yonmelu nu merge ce are?

| nelu13 a răspuns:

Nu ai de făcut decât să copiezi link-ul din pagina de YouTube în căsuţa de pe KeepHD şi să apeşi butonul download