| Cantaretul a întrebat:

De unde imi pot cumpara un nou touchscreen pentru tableta Serioux GoTab S800? (Fara glume de genbig grinin magazin)Funda Garantat

Răspuns Câştigător
| alexy19a a răspuns:

Poţi să îl te trimiţi la fabrica lui, unde este făcută dacă este în garanţie, şi plăteşti mai putin, sau poţi să te duci la o firmă de calculatoare sau cum sunt în unele mall-uri oameni care au magazin de electronice şi astea. Te duci cu tableta şi întrebi cam cât costă să îţi schimbe touchscreen-ul de la tabletă.
Sper că te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Te duci cu ea la un sediu unde se repară telefoane şi tot felul de chestii, sigur găseşti, sunt o grămadă peste tot big grin Şi îl întrebi cam cât ar costathinking Costă în gen 80-150 thinking ( E doar orientativ, nu ştiu sigur big grin )

| IonutFCSB97 a răspuns:

Salut! imi poti spune si mie daca ai facut-o? ( daca da) spune-mi si mie cat te-a costat si unde ai facut-o. Multumesc

| Mihaela_Harfas_Boboaca_1983 a răspuns (pentru IonutFCSB97):

Buna! eu am schimbat touchscreen-ul la Palsonic, cauta-l pe net, 120 lei

| Cantaretul explică (pentru IonutFCSB97):

250RON la Sediu la eMAG