| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca aplicatiile si jocuriile care pe android market sunt cu bani?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pe android market sunt si aplicatii si jocuri gratuite.Cauta mai bine.Intru aproape zilnic pe market.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Direct de pe mobil intri in MARKET si apoi selectezi free aplications asa economisesti timp cu calculatorul. Sau intri aici https://market.android.com/ iti deschizi contul din google si alegi orice aplicatii vrei. Cand pornesti mobilul in mod wireless automat se descarca ceea ce ai ales din pc sa descarci. Noapte buna.

| andreyXx a răspuns:

Nustiu din astealaughingrolling on the floor si inca ceva..., sti tu.