| DienutzaXMafin a întrebat:

De unde pot descarca driver USB pentru telefonul Samsung galaxy ace GT-S5839I? Windows nu in gaseste si am cautat pe net dar tot ce am gasit a fost blocat de antivirus pentru ca avea virusi... asa ca va rog frumos sa nu aiba virusi. Si sa fie gratis!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opreste antivirusul, trage driverul acela si apoi scanezi cu antivirusul, eu asa fac. Nu cred ca are virusi ci doar e un site mai putin populat si de aceea opreste antivirusul tau. Sau incearca orice site pana accepta unul.