| MarianCristianChisC a întrebat:

De unde pot descarca o grafica pentru windows xp pentru a imi merge GTA san andreas?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Tu ai nevoei de mai mult ram. Poti sa descarci de aici mai mult ram: http://downloadmoreram.com/.

| AlexandruTeodor a răspuns:

Din cate stiu eu, GTA San Andreas a fost facut pe vremea cand era Vista-ul cel mai nou OS. Evident era foarte bine conceput pentru Windows XP. I-al din alta sursa daca asta nu merge, nu are cum pe XP sa nu mearga. Spune-mi ce eroare iti da ca poate te pot ajuta. Daca merge pe W7 inseamna ca tu n-ai instalate programele de baze si prietenul tau care e pe W7 le are. W7 Ruleaza acelasi programe ca pe Windows XP si Windows XP aproape acelasi programe care le ruleaza Windows 7.

| robo22 a răspuns:

Nu trebuie sa descarci grafica, depinde de ce video ram ai tu si de cati GB ram ai
ori daca nu e de la placa video sau de la ram poate sa fie de la joc
am patit si eu asta(de multe ori)

| AlexandruTeodor a răspuns (pentru robo22):

Nu prea cred ca are un calculator asa de vechi incat sa nu-i ruleze GTA San Andreas, sa fim seriosi. ala imi rula pe un calculator cu 256 MB RAM, placa video din chirpici si alte porcarii. Banuiesc ca el are un calculator mai mare de 256. Solutia ar fi sa incerce sa descarce din alta sursa daca nu il are cumparat. Recomand ISO Hunt.

| Ardelean_Alex_2001 a răspuns:

De unde pot descrca si eu gta san andreas
va rog