| CllaraCllary a întrebat:

♥de unde pot descarca wdget-uri, jocuri sau aplicatii pentru. samsung star 2(fara mobile9, zedge, samsung apps(am s. apps dar nu-mi merge)si fara scrie numele si descarca)multumesc!
sa nu uit... dau FUNDA♥

3 răspunsuri:
| mary554 a răspuns:

Exista site-uri care au de downloadat mai multe widgeturi de exemplu eu am un Samsung s5230 si am gasit widgeturi pe acel site cu telefonul meu si nu imi merg dar cred ca la Samsung star 2 ar merge daca vrei ti le trimit prin ceva o sa caut linkul cat de repede posibil