| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot downlanda metin united ca sa mearga ca mi l-am downlandat de pe site si nu mi-a mers
Fundita:d

25 răspunsuri:
| JustMe_8048 a răspuns:

Salut cum sa downloadez metin united va rog imi spuneti id meu este iuy_sava11 va rog intrati si imi spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol nu stiu de unde lool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De [e steul lui PAwe;

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heii happy! AsSa face happy. trebuie sa incerci de multe orii happy. Ca prima data nu merge, nici a doua.incearca in fiecare zii happy. si o sa reusestii :*! Sper ca te-am ajutat:*! Pupiciiii :*:*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii www.metin2.united.ro si dai pe primul si te logegi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2united.com/dowland

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sal copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe www.metin2united.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre sa astepti o zi si va merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mane n-are cum sa nu mearga eu l-am downloadat de 4 ori www/metin2united/download

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Google Chrome iti merge sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o chestie complicatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca godowar si hamachi descarcale pe amanodoua sunt mult mai misto deecat united

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut contul la metin2 united vrg dati-mi plz.,...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie

| Madalin01 a răspuns:

De pe google chrome sau mozzila dar trebuie sa ai si cont laughing

| Tadic a răspuns:

Https://metin2united.com/index.php?s=downloads Dai MegaPload sau etc... Funda?

| Sshine a răspuns:

Metin2United? Incearca sa-l downloadezi cu Google Chrome thinking am incercat si eu din curiozitate happy si nici macar nu deschide pagina laughing ( deci poate e de la ei >.> ). ce sa mai zic de download. inceara si tu alt metin :-si mai sunt multe calumea happy + ca din cate am vazut united nu e cine stie ce >

| Pawel95 a răspuns:

De aici: http://metin2united.com/download;). la mine merge ff bine;)

| sasuke8000 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers dar am schimbat windows!

| SteauaRoma2 a răspuns:

Tampitilor poti sa-l descarci si de pe explorere nu stiti nick incearca prima data sa faci cont si apoi sa-l descarci

| ionutsocol a răspuns:

Pai mah astia de mai susu nu stiu nimiclaughingPoi iti spun eu dc nu merge...pai mah sunt prea multi in acest joc ca la cat e de tare nu ma mir daca te da direct de la lvl 30.nu merge fiindca GM(creatorul) a inchis downloadarea in 2011 si din cauza astatonguetonguetongue. Sper ca dai si uh o fonta daca te-am ajutat atat.ok pa ne mai vedem

| malu210 a răspuns:

Sall all am cupiat metinu dar nu imi mere imi pare 2 lumi si pe site apare 4 pmm id malu210