| Ilas_Cosmin_1988 a întrebat:

De unde pot downloada servere de internet

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serverele se cumpara nu se downloadeaza. Serverele sunt calculatoare fizice, se numesc servere pentru ca au o anumita aplicatie instalata care e folosita si de alte calculatoare, intr-o retea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai macar idee ce e ala un server? serverul e un calculator fizic care ofera informatii prin cadrul internetului. Mesajul ala care il primesti tu vin din cauza faptulu ca nu ai net sau serverul pe care vrei sa il accesezi e picat

| Ilas_Cosmin_1988 explică:

Dar ce sa fa daca imi arata server not found cand dau sa intru pe net

| Ilas_Cosmin_1988 explică:

Dar ce sa fa daca imi arata server not found