| JoseCallejoNNn a întrebat:

De unde pot lua drivere la placa asta video : ATI RADEON 3800 HD 3800 SERIES!? link download
FUNDA!

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Spune ce windows ai si pe ce biti.

| anonimg a răspuns:

Mai bine intrii aici http://support.amd.com/en-us/download -> iar la rubrica "Automatically Detect and Install Your Driver" dai clic pe "download now".
Salvezi fisierul ce va aparea pe ecran, il instalezei si programul acela iti va detectat automat placa video si iti va descarca driverul pentru ea.
Este exact site-ul producatorului placii pe care o ai, asa ca nu ai de ce sa te temi de virusi.

| JoseCallejoNNn explică (pentru anonimg):

Imi detecteaza, dar imi da o eroare, nu descarca....am windows xp sp 3 pe 32bit...nu imi poti gasi tu driverele?

| anonimg a răspuns:

Intrii aici http://support.amd.com/en-us/download si dai clic pe "​Download Now" ca sa iti detecteze singur driverul. Istaleaza programul si urmeaza pasii. Site-ul este sigur -este chiar fabricantul placii video pe care o ai.