| skaterToP a întrebat:

De unde pot lua pluginul web cam si voice la messenger pentru android dati-mi link de unde sa il iau dar in afara de siteul google play.Dau funda la linkul cu pluginul bun si vot!

Răspuns Câştigător
| Xfushion81X a răspuns:

Intra pe situl asta:https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS55YWhvby5tb2JpbGUuY2xpZW50LmFuZHJvaWQuaW12aWRlbyJd
Funda plzzz

2 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Noua versiune din messenger pentru android le are implementate ca sa dai video call tine apasat pe un contact si e acolo un meniu cu ce crei tu.messengerul il iei de pe google play
Spe r ca te-am ajutat

| skaterToP explică (pentru Căƚăʅιɳ):

Imi poti ds un link de unde sa il iau in afara degoogle play.