| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot luat hosting gratuit (nu conteaza daca prost) pentru server samp?

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci www.ucoz.ro, care are si web-site builder incorporat. Are peste 250 de template-uri gratuite, Spatiu pe hard care incepe de la 400 MB si creste constant, trafic nelimitat, baze de date, JavaScript, API, multe module, etc.

Succes!

| Ionut01x a răspuns:

@filmeonlinehdin pai ilive.ro, byethost, 8888.com nu hosteaza servere de samp

| Hack21051 a răspuns:

HostName: » Romania Nexus Stuntage « | /BuyVip - V.I.P Free
Address: 79.116.211.224:7777
Players: 22 / 50
Ping: 16
Mode: Romanian Server (RO/ENG)
Map: Stunt-DM-Race-FreeRoam

| Myh4yx a răspuns:

HostName: LaLeagane.Ro - It`s all about gaming!
Address: 93.119.26.248:7777
Players: 51 / 150
Ping: 9
Mode: RPG CLL v3.0
Map: •Los Santos•

**Toti cautati un server de samp unde puteti juca linistit fara alte probleme**
*Server aproape nou deschis care face parte din cea mai mare comunitate din Romania LaLeagane.Ro
**Serverul contine :
-Poti avea 7masini
-3 Case
-2 bizuri
-17 Factiuni disponibile
-Mapa facuta pe placul playerilor
-Event
-Se da levelup/respectpoints etc
****Cand intri pe server****
**Daca ramai pe server primesti:
-2Masini
-1 Casa
-1Biz (Daca mai sunt la dispozitie bine inteles
-1 barca
-1 avion (Toate personale)

**********Va asteptam*********

| JorJ_2933 a răspuns:

Nu cred ca exista firma care sa ofere host gratuit, doar daca vb cu un prieten sa-ti tinta serveru si-l rasplatesti cu cevahappy