| IonutzBMBV a întrebat:

De unde pot sa descarc driver-ul pentru sunet la Windows 7 Starter? Vreau link! (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Ce placă de sunet ai? SlimDrivers caută driverele de care ai nevoie.http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html

| IonutzBMBV explică (pentru Tagaso):

Sa mor eu daca stiu! Oricum aflu eu, deci mersi!

| IonutzBMBV explică (pentru IonutzBMBV):

Apropo,ca sa descarc un driver lipsa dau Download Update?

| Tagaso a răspuns (pentru IonutzBMBV):

Download update, după ce l-a găsit, la fel pentru orice driver

| IonutzBMBV explică (pentru Tagaso):

Am descarcat driver-ul dar tot nu i-mi merge sonorul.Boxele functioneaza perfect, le-am testat! Ce sa mai fac? sad

| Tagaso a răspuns (pentru IonutzBMBV):

Clic pe start>run>tastezi "dxdiag"verificare pentru semnături digitale ale driverilor, la sound trebuie să arate dacă sunt probleme. Dinb control panel intri la manager dispozitive, la sunet dai clic dreapta>scanare pentru modificări de harware