| Flaviucu a întrebat:

Buna,
Se poate sa gasesc un driver universal pentru sunet? Mi-am pierdut cd-u de instalre cu driveru si daca il descarc de pe internet imi da o eroare de la Windows. Am Windows xp. Daca stie cineva cum se numeste sau cel putin daca exista asa ceva sa-mi dea un link, mersi. Funda

9 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Daca restul da gres, iti sugerez o placa dedicata, gasesti si la 50 lei pe pci si de pe la 160 pe pci-e, iar una usb e si ea de undeva de la... 50 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un driver universal pentru win, asa cum nu exista nici o rezolvare universala pentru orgasmul femeilor! laughing)

| XtReMee a răspuns:

Ce placa de sunet ai?

| Flaviucu explică (pentru XtReMee):

AD1888_W SoundMAX

| XtReMee a răspuns:

Intra pe http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29 dai jos detecter le action apoi instaleaza softul in functie de ce windows ai si pe cati biti instalezi intri iar pe site dai tata asa si iti detecteaza driverele lipsa si ti le da sa le dow da-mi id tau sati arart ca e mai complicat

Răspuns utilizator avertizat