| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu pe ce taste trebuie sa apas ca sa fac literele: tz; sh si altele. Stiu ca trebuie sa fie tastatura in romana dar pe ce apas sa fac aceste litere?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrii in control panel la optiuni tastatura (keybord) si dai limba pe romana, ca sa ai tz si restul.

| Fakiru70 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai pe ce apas sa fac tz si sh?

| anonim_4396 explică (pentru Fakiru70):

Asta numai stiu, eu am tastatura de Italia asa ca nu am nici o idee. iate dupa inaisa daca nu incearca toate butoanele apasand shift

| Inaisa a răspuns:

Pe cele de laga butonul enter. scuze de explicatie. rolling on the floor