| St_Tedy_1974 a întrebat:

De unde sa iau in Iasi un hard-disk Sony compatibil cu modelul swe1512m6eb?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De ce musai din Iasi? Exista magazine online, cu o gama foarte variata de produse la preturi foarte bune.

| St_Tedy_1974 explică (pentru sltlp):

Fiindcă acolo locuiesc.

| sltlp a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Da, dar online iti livreaza gratuit, chiar la tine acasa.

| St_Tedy_1974 explică (pentru sltlp):

Dar de unde sa stiu ca firma-i buna?

| sltlp a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Dar ma poti intreba(de asta am atatea raspunsuri castigatoare), sau poti intreba aici(desi e posibil sa primesti raspunsuri... diferite), sau pe forumuri precum mygarage.ro.

| St_Tedy_1974 explică (pentru sltlp):

Pai acum ce fac?

| sltlp a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Cumperi online. Apoi mergi la un service it, cat de amarat e service-ul, si iti schimba aia hdd-ul pentru 10-20 lei.

| St_Tedy_1974 explică:

E Sony! Asta inseamna ca nu e la orice Service.