| killeru22 a întrebat:

De unde stiu daca merge orice joc din google play pe o tableta?

4 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Depinde de android, processor, daca e tableta buna nu iti face griji jocurile nu sunt asa de greu de rulat.
Cat ai dat pe tableta?
Ce tableta e?
Funda? big grin

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pai descarci jocul de pe Google Play si vezi daca merge, nu e greu happy

| killeru22 explică:

Asta stiu face si eu.Dar vreau sa-mi iau tableta mai mult pentru jocuri si vreau sa mearga orice joc

| killeru22 explică:

Nu mi-am luat inca dar vreau una pana in 600 lei
eu m-am gandit la asta http://www.marketonline.ro/......tatura-usb