| anonim_4396 a întrebat:

De vreo saptamana incerc sa intru pe trafic.ro sau pe gtop.ro si nu merge imi zice : "
Conectare imposibilă
Firefox nu poate stabili o conexiune cu serverul www. trafic.ro.
Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul. "
Si la altii merge sa intre, de ce eu nu pot intra?

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Incearca cu alt browser.