| Angelofdarkness862 a întrebat:

Dece dupa ce am formatat stick-ul usb acesta nu mai este recunoscut de playerul de la TV?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi sa nu-l fi formatat in NTFS, sunt unele televizoare care recunosc doar stick-uri formatate in FAT32.

| introduaicinumele a răspuns:

Uita-te in ce file system l-ai formatat, daca e NTFS s-ar putea sa nu mearga (o data la scoala am adus un Power Point si PC-ul ala avea Win98, si nu mi-a recunoscut stickul... straight face )
Formateazal FAT, sau FAT32, si eventual debifeaza de acolo Quick Formatwinking