| AnneMari a întrebat:

Dece oare cand bag cablul de date in unitate se reseteaza calculatorul? Vi-s-a intamplat?:S

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Cablul de date este busit sau placa de baza are niste probleme la usb! Daca ai pe fata (unde ai si butonu de pornire) schimba mufa si firul usb din interiorul pc-ului.
Bafta!

| Mishoo a răspuns:

Cablul de date gol? fara telefon/camera/etc? posibil sa trebuiasca sa il schimbi, mai mult ca sigur e un scurt-circuit pe el. ai grija ca poti arde calculatorul

| Reminisce a răspuns:

Probabil ai ceva viruși pe telefon/card de date. Încearcă și la alt calculator sau cu alt card/telefon/device.

PS: Este restartare nu resetare. Și se scrie "Vi s-a întâmplat?"

Baftă!

| b3ni108 a răspuns:

Poate are calculatorul...mie mi s-a intamplat dar apoi l-am reformatat

| AnneMari explică:

@Reminisce,ma scuzi draga ca nu le am intr`ale tehnologiei.Eu stiam resetare, ma rog.