| Wihaela a întrebat:

dupa ce am bagat cablul de date in unitate, unde dau? pls...

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Nu-ti apare nimic? atunci instaleaza cd dela telefon ca sapotzi sa bagi pe telefon sau sa scoti ce vrei
sca si eu am tot LG cookiekp501 si stiu ca si mie mi se facea la fel

5 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Pai dai stocare date(pe telefon) si apoi iti bagi pe telefon sau pe calculator ce vrei:*!
Pa, pa:X~!

| AdiSR a răspuns:

Depinde ce legi la calculator. Dacă ai un telefon îşi crează automat o partiţie, sau trebuie selectat modul de stocare. Dacă ai alt device trebuie să instalezi un driver.
Fii mai explicită în detalii ca să te putem ajuta.

| Deniisze a răspuns:

Dupa ce ai bagat cablul de date in unitate bagi si cealalta parte in aparat/telefon sau ce ai tu.
Bafta!

| anca35 a răspuns:

La My computer trebuie sa ai removable disk cu o litera in plus pe acolo dai acolo:d

| RoCsY99 a răspuns:

Buna! Cablul de date trebuie sa aiba un CD il bagi in calculator si atunci iti apare sa-l instalezi duca l-ai bagat si nu-ti apare nimic inseamna cu este o copie, daca l-ai luat dintr-un magazin cu un bon sau ceva care sa dovedeasca ca l-ai cumparat de acolo il arati si le spui sa il inlocuiasca. Mult noroc!