| k4dd1 a întrebat:

Dece utilizatorii TPU. daca le raspunzi la intrebare nu-ti dau funta?

toti primesc funta

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Funda desemneaza raspunsul castigator la o intrebare, adica acel raspuns care este mai bun si mai folositor in opinia celui care a pus intrebarea. Se poate da o singura funda la o intrebare, indiferent de cate raspunsuri s-au primit, asa este facut programul TPU, de altfel este si logic devreme ce desemneaza raspunsul castigator, acesta poate fi unul singur. Nu toti primesc funda. Numai bine!

1 răspuns:
| k4dd1 explică:

Da fratele meu dar toti scriu dau funta dau funta le raspunzi si nimic cat de greu e?straight face