| Flaviucu a întrebat:

"Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari."
Intrebarea mea este: Doar cei mai implicati primesc acest mesaj dupa ce raspund la o intrebare? Sau toti utilizatorii TPU.ro?

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Doar cei implicati primesc. Pe mine personal ma enerveaza chestia aia si nu o mai completez demult. Sfatul meu pentru administratori ar fi sa o scoata.

| Exxtremus a răspuns (pentru ThePoet):

Auzi, hai sa ne impacam ca oamenii si gata, OK? Ce sa ne mai certam atata?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cei ce sunt Seniori.Nu este obligatoriu sa raspunzi la acel chestionar.

| R0CA19 a răspuns:

Doar cei cu gradul de "senior" au.

| dannyel86 a răspuns:

Daca ai statut de "junior" nu iti apare. Dupa ce devii "senior", aceste optiuni de apreciere devin active. La mine asa s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu văd rostul chestiei ăleia... e enervantă și apare... ar trebui scoasă din funcțiune!

| adrew a răspuns:

Da trebuie scosaaaaa

| Nadynaa a răspuns:

Doar cei mai implicati! Adica cei care au peste 100 de raspunsuri!