| AnneSwagX3 a întrebat:

-;; Deci am încercat și eu să îmi bag card de memorie în telefon și mi s-a blocat acolo nu mă mai lasă să-l scot :-l crying. p.s i-am dat și niște trânte la telefon, dar tot na funcționat;( rolling on the floor))) ++ DAU FUNDIȚA pentru cel mai explicit comentariu și ce-l care mă ajută la problema asta rolling on the floor.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Apasa usor cu unghia pe el si trebuie sa se deblocheze.

| MCG a răspuns:

Pai nu te lasa findca trebuie apasat pe el ca sa iasa simplu si frumos!

| winer98 a răspuns:

Te-as putea ajuta dar zi si medelul la telefon daca nu il poti scoate ia un compas sau cova si apasa sau trage de tablita aia depinde ce telefon ai zi modelul

| Vitality_Realforyou_1989 a răspuns:

Incearca cu o penseta cu varf ascutit sa il extragid e acolo nu mai lovii telefonul ca nu o sa scape din clemele de fixare cardul intepenit in telefon.bafta!

| Romina01 a răspuns:

Scoate-l cu dintii... Glumesc, incearca sa-l tragi cu o penseta... Daca nu, continua sa dai telefonul de toti peretii big grin