| Trăie a întrebat:

Deci am instalat o camera web dar scrie no capture video ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu prea stiu sa-ti raspund la acesta intrebaresad.
Dar totusi am un raspuns cat de cat folositor. Poti cauta pe internet diferite site-uri unde poti face poze cu camera web.
Iti voi da eu un nume de program special pentru asa ceva se numes "SplitCam" descarca-l si cu el vei putea face poze foarte bune.
P.S. dupa ce il descarci si nu sti cum se face o poza si cum s-o bagi in pc-ul tau atunci da-mi un mesaj privat.
Pa, pa!

| AndaAndutZa20 a răspuns:

Cand ti-ai cumparat camera video cu sigurantsa ti-a dat si un cd...cd-ul acela trebuie sa il bagi in pc si sa iti instalezi weeb-ul happy. apoi totul merge de la sinetongue

| AndaAndutZa20 a răspuns:

Aa.Sczlaughing.nu am citit binehappy. pai.incearca sa o mai instalezi odata.ai bagat firul in unitatea centrala?

| ccosmin10 a răspuns:

Poate nu ai conectato bine sau nu ai slotu de usb bun.