| anamaria82726 a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor ca stau pe telefon de o ora si nu reusesc sa rezolv problema. Deci imi comandam ceva de pe answear si mi-au pus sa imi pun e-mail-ul si parola lui. Imi ziceau ca parola nu este buna, am schimbat-o si dupa tot imi ziceau ca nu este buna. Jur cred ca deja am schimbat-o de 3 ori si nu stiu ce sa mai fac. Nu mai fac diferenta dintre contul google, emailu, mailu, yahoo deja ma doare capul. Desi credeam ca schimb parola de la mail, o schimbam de la google. Nu mai inteleg nimic. Deci cum imi schimb strict parola de la e-mail? Nici nu stiu sigur daca asta era problema dar nu mai stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai comandat de la ei?

| Catrice a răspuns (pentru anamaria82726):

rolling on the floor problema rezolvata, mama și unii se cred intelectuali
Auzi, vezi ca trebuie sa ai cont pe site-ul lor

| anamaria82726 explică (pentru Catrice):

Da, am realizat asta dupa ce mi s-a pus prima intrebare. Si hai sa lasam mistourile ca nu am zis ca ma cred intelectuala))))pur si simplu scria email: si parola: si nu mi-am dat seama ca trebuie sa am cont. Mi se parea ca acolo cere parola de la mail. Fiindca nu trebuie pe toate site urile cont, in plus nu prea comand online.

| Catrice a răspuns (pentru anamaria82726):

Orice site de cumparaturi cere email și parola ca sa memoreze datele.
Pai tu intri pe Facebook fără cont? E aceeași chestie.

| anamaria82726 explică (pentru Catrice):

Cum am zis, fac cumparaturi online atat de rar incat nu mi-am dat seama. Credeam ca imi cere emailul si parola de la email. Sunt si eu om, mai gresesc, nu mi-am dat seama, asta e. Nu e asa mare lucru.

| darrio2007 a răspuns (pentru anamaria82726):

Nu te-ai inregistrat la ei, e clar. De aici problema. Tu nu ai ce parola sa bagi.

| anamaria82726 explică (pentru darrio2007):

Da, am reusit, multumesc))))

| darrio2007 a răspuns (pentru anamaria82726):

Cu placere!

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai dat la cineva toate parolele de acces la toate aplicatiile de pe telefonul tau.
Felicitari!
De acum le va folosi altcineva, mai putin tu. tongue

| anamaria82726 explică (pentru Bula):

Nu am dat la nimen nicio parola, calm

| Bula a răspuns (pentru anamaria82726):

Ba da, chiar tu ai scris in intrebare:
"Imi ziceau ca parola nu este buna, am schimbat-o si dupa tot imi ziceau ca nu este buna."
Parola bagata de tine nu a mers la serverul de e-mail, ci la cei care ti-au furat parolele.
Inconstient si neatent, tu le-ai dat o paleta de parole din care pot deduce cel real, chiar daca nu le ai dat...

| anamaria82726 explică (pentru Bula):

Ee paranoialaughing)

| Bula a răspuns (pentru anamaria82726):

Verifica adresele site-urilor unde ai completat, daca sunt chiar de la cele originale, sau sunt diferite!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa pățesc și eu. Ia-o de la zero absolut.