| gynutza_4320 a întrebat:

SALL TPU. AM SI EU O INTREBARE. mi-am sters din greseala fotografia de profil... cand faceam modificari la album, mai exact "gestionare fotografii. dar nu asta este problema, dar cand intru pe hi5 imi apare ca la inceput sa imi pun poze, ca nu am poza d profil, si eu din 92 de opze pe care le am, tot incerc sa pun alta. aici este si problema mea.imi apare "succes. ca mi-a aparut poza aia la profil si nu stiu c" da d une, pentru ca APARE ca nu am poza, si trebuie sa dau click pe pictograma care este pus in loc de fotografia de profil.(. care incerc de mult sa o fac sa apara) si apar albumele... CUM sa fac sa-mi apara din nou o poza la profil?

pentru a intelege mai bine las si hi5 meu http://gina-gynuta.hi5.com pentru a intelege mai bine cum imi apare la profil. pentru ca am intrat si la sora mea pe hi5 si tot asa apare.

dau fundita pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| alynutza a răspuns:

Hei uite aici site-ul adminului de la hi5:D http://welcome.haipa.ro/hi5/ vezi daca gasesti raspunsul aici daca nu lasa-i un coment adminului si poate rezolvi problema:D funda?

1 răspuns:
| alynutza a răspuns:

App la mine imi apare ca ai poza la profilthinking ai o poza cu un baiatbig grin