| romeomircea a întrebat:

Deci am o problema cu pc!Cand ma joc ceva pc meu se stinge automat nu stiu ce problema are am cautat frt multe variante si atunci cand pun un ventilator inspre pc unde e parte cu componentele(ex:placa video,hard disk sursa etc) nu se stinge (ventilatoru nu mai merge) ma poate ajuta cineva?Va rog!

Răspuns Câştigător
| Gecko a răspuns:

Se stinge fiindca se incalzeste prea tare incearca sa-l scoti de sub birou si sa il lasi fara carcasa ( cel putin lateralele ) pana iti iei un nou ventilator care trebuie neaparat

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

O sa ii prajesti procesorul dca nu ii bagi ventilator cat mai repede si o sa plangi ca in loc de cativa zeci de roni o sa dai milioane pe procesor

| manowar1 a răspuns:

Incearca mai intai sa ii pui pasta termoizolatoare.asa am facut si eu. daca nu merge nici asa atunci schimba ventilatorul.

| ShaunWhite a răspuns:

Pai procesorul tau "e in cuptor''
Trebuie sa ii schimbi neaparat Ventilatorul altfel...Adica mai bine dai cativa roni pentru ventilator decat mi de rodi pe procesor... vorba aluia.