| Iulyyyy a întrebat:

Deci,am o unitate.nu conteaza ce model sau ce componente am, ideea este ca ea functioneaza cu componentele mele, ei bine mi-am luat un 9500gt si cand o conectez la unitate,apas butonul de pornire si nu se intampla nimic,are o tentatie de a porni insa ventilatorul se invarte cam o secunda dar de fapt nici o secunda, se vede cum se misca putin si se opreste, se misca 1 milimetru daca ma intelegeti, ce credeti ca este de facut?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde cum o conectezi, depinde daca placa e in toate mintile.

| MskDesign a răspuns:

Pune-ti o sursa mai puternica.

| LDCCristi a răspuns:

Probabil nu porneste pentru ca sursa nu are putere cu aceea placa video! Baga o sursa mai mai mare si dupa rupe jocurile laughing

| Iulyyyy explică (pentru LDCCristi):

Am de 450W

| LDCCristi a răspuns (pentru Iulyyyy):

Ia o sursa de la un prieten si incerci daca nu inseamna ca ai tensiunea proasta in casa.