| ArchieAkita a întrebat:

Notebook Medion primeste curent de la incarcator dar nu incarca. Cand conectez incarcatorul, se aprinde doar o secunda ledul de pornire apoi se stinge. Cand apas pe butonul de pornire nu da niciun semn. Ma poate ajuta cineva cu o parere?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-a ars placa video! Il duci la un service dar te va costa scump sa-l repari sau iti iei altul!

| Algo098 a răspuns:

Trebuie dus la reparat. Nu se stie ce defect are pana nu e verificat. Poate fi si un condensator in scurtcircuit, incarcator defect.

| ArchieAkita explică (pentru Algo098):

Multumesc!

| lpavel a răspuns (pentru ArchieAkita):

Cu placere!