| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, un program de scris Cd-uri, dar sa mearga p Cd-player nu doar pe computer. Fara Nero ca nu merge instalat pe Windows 7 si nici p Vista... doar, poate stiti alte programe. Ms

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Pai merge instalat Nero, dar trebuie o versiune recenta, nu Nero de acum 6 ani! Incearca Ashampoo Burning Studio Free 6. 77, dar nu bag mana in foc ca o sa-ti mearga pe cd-player. Depinde si de tine cum setezi optiunile de scriere, tipul de cd.

4 răspunsuri:
| boy777 a răspuns:

CD Burner xp

| vladix a răspuns:

Scrie-le cu windows-ul

| Alinu7 a răspuns:

Cum nu merge nero? mie imi merge si am WS7

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ashampoo Burning Studio. Scrie CD-urile la viteză mică! Recomandat ar fi 4X.