| Anna_9116 a întrebat:

Deci... am un laptop dell inspiron 1520 bla bla... e si eu aveam windows vista, dar de cateva luni am windows 7, eh si inainte cand aveam vista aveam camera deja instalata cum ar veni, adica puteam sa-mi fac poze cu web-ul si asa, cine are laptop ca al meu stie ca are web-ul incorporatbig grin asa si daca vreau sa dau web merge, dar in alta parte nu gasesc camera, decat pe mess adica daca vreau sa-mi fac o poza cu web-ul nu mergestraight face deci ma ajutati pe mine plz si imi spuneti unde pot gasi web-ul?puppy dog eyes

fara raspunsuri stupidepuppy dog eyes

dau voturi si >fundita:

Răspuns Câştigător
| Marian3rd a răspuns:

Nu ai instalat driverul pentru camera WEB si nu il poti gasi nicaieri pentru ca producatorul nu a creat driverul la camera web pentru windows 7 acestui model de laptop(sa recunoastem ca e vechi), dar poti instala driverul pentru vista pe 7 il gasesti http://drivers.softpedia.com/......-A05.shtml
Am cautat eu pentru tine!
Daca te-am ajutat sa nu-mi dai fundita, nu vreau fundita!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aveam vista pe un Sony vaio si am cumparat un cd cu windows 7 upgrade si merge webu

| Anna_9116 explică:

Multumesc alphalove struck uite ca iti dau funditahappy ca nu mori daca o aiwinking doar m-ai ajutat nu?!