| Prodea_Allex_1995 a întrebat:

Deci...am un laptop si ma intrebam daca pot rula Gta 5 pe el?
Am procesor Intel i5 2.20 frecventa, 4 GB RAM, placa...nu stiu de cat e dar este AMD RADEON ....sa raspunda doar cine se pricepe in domeniu va rog!

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Daca nu stii ce placa ai, nu prea cred ca o sa stie cineva daca vei putea rula GTA, AMD Radeon se numesc zeci de placi, si mai bune si mai proaste

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, e prea putin 4 gb ram si i5-ul e cam slab
Deci nu ma astept sa fie nici placa video buna
Poate GTA IV ti-ar merge

| AlinelAlecu a răspuns:

Poate iti merge cu toate setarile la minim, inclusiv rezolutia la minim!