| Helvis a întrebat:

Deci am un wireless de la Orange B560 si dupa ce se conecteaza, ledu de sub Signal adica Mode se aprinde verde si merge netu foarte greu nici google nu se incarca si inainte se aprindea albastru si mergea bine. Stie cineva daca se poate rezolva?

2 răspunsuri:
| Zako a răspuns:

Intri in calculator la conexiuni cand esti conectat la wierless si dai disable la conexiune si te conectezi din nou sau scoti routeru din priza si il bagi la loc... Funda?

| Helvis explică (pentru Zako):

Sia revenit singur de mult timp, dar mersi oricum.