| Hjerpseth a întrebat:

Deci am Windows XP si am umblat la msconfig si am dezactivat de acolo toate procesele. Dupa ce am dat restart mi-au disparut toate driverele deci nu mai am internet nici sunet. daca le dau din nou enable nu merge nu apar la loc. device manageru nu merge e gol deci nu pot sa le iau de acolo.
Ce sa fac sa am din nou internet? Am incercat sa instalez driverul de net care il aveam inaitne dar tot nu merge ajutooor!

4 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Ai facut o mare prostie, trebuie sa reinstalezi windows-ul sau sa ii dai system restore

| Hjerpseth explică (pentru Gabitzu246):

Saca dau system restore imi apare ca pot da de azi adica sa fie cum era azi dimineata cand totul era stricat. Dc nu-mi apare de acum 2-3 zile?

| Gabitzu246 a răspuns (pentru Hjerpseth):

Pentru ca sistemul nu isi face la fiecare ora cate un back-up, acesta face odata la 2-3 zile, depinde.

| CrissCriss a răspuns:

Incearca sa instalezi iarasi Draivarele iarasi sau daca nu Sfatu meu este sa iti bagi Windous 7... uitate mai intai sa vezi daca iti merge Tasck Manager folosind tastele : Ctrl + Alt + delete si da in cel mai rau caz instalezi iarasi Windousul sad