| cocacola007 a întrebat:

acum cateva zile mi-am cumparat un iphone la mana a 2 a decodat cu gevey sim. am trimis mesaje cu el, am sunat, este codat pe sprint sua. Nu mai merge sa trimit mesaje, am incercat chestia cu *#5005*7672# dar tot nu merge. eu sunt pe Vodafone

Răspuns Câştigător
| FrumoasaFata a răspuns:

Ai scos giveyu ala de multe ori ca daca ai scos s-ar putea sa fie frecat si sa mai scoti bani din buzunare dar intreaba la service sa fii tu sigur si inaiinte de toate incearca alta cartela