| DanuTzCarbon a întrebat:

Deci cam asa. Am reusit sa fac un server de metin2 pe hamachi dar nu merge sa fac pagina de reg. adica am facut oarecum dar nu stiu cand contul este facut ca cand intru in metin pun nume si pw la basca si scrie nume si parola gresita deci serveru mere. Deci vrau sa stiu cum sa fac pagina de reg. Multumesc!

1 răspuns:
| Alexutzu88 a răspuns:

Salut.Daca vrei pot sa-ti fac eu pagina de inregistrare.Nu ma laud sa zic ca sunt expert, dar stiu sa fac. Daca vrei baga id alexutzuu88. Sper ca pot sa te ajut.