| munteanuandrey a întrebat:

astazi mi-am facut un server de metin2 cu programele:navigat_lite hamachi clientul si Virtual PC
Totul a descurs cu succses dar cand ajung la navigat fac conectiune, merge imi apare acount common etc dar cand imi fac contul completez totul si cand intru imi da tonguearola Gresita va rog ajutati-ma este a 4 oara cand fac metin si prostia asta ma impiedica lasati un link unde pot vedea explicit cum se face un cont pe metin privat dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa faci un server de Metin2.
Tutoriale.
1 Vezi daca ai facut totul bine de aicea.
http://www.youtube.com/watch?v=Uu0Ujr2Xmtc
2. Continuarea si daca ai setat bine navicatul.
http://www.youtube.com/watch?v=1bg2bZcbeeM
Uita-te la protutoriale metin2 pe youtube si iti arata o gramada de tutoriale si poti sa faci si tu la fel si o sa ai un server de metin2?

| munteanuandrey explică (pentru Mihail2020):

Mersi ma sa mor eu laughing mi-ai raspuns la toate intrebarile legate de metin acuma sa fac daca merge add skype andrei.sergiu5

1 răspuns: