| ILoveMoon a întrebat:

Deci cand vreau sa intru pe un site sau mai multe sau vreau sa vad un film sau un videoclip, imi mancanc spatiu pe hard disk adica eu acolo am doua casute C si D si in d bag jocuri si in c programe si cand navighez pe internet imi mancanc spatiu din c. Stie cineva ce as putea face sa nu imi mai "manance" spatiu?

Răspuns Câştigător
| DLeonard a răspuns:

Nu poti face nimic. Fisierele temp iti mananca spatiu la navigarea pe internet sau folosirea unui program. Iati un temp cleaner si vei mai elibera partitia C.

1 răspuns:
| daBăliu a răspuns:

Apasa pe butonul "start" si in casuta pentru cautari (search) cauti Disk cleanup, intri in el, setezi unde vrei sa-ti stearga fisierele inutile care se aduna in "temporary files" si gata.