| Crystysm a întrebat:

Deci chiar nu pot sa rezolv o problema cu sunetul. am reinstalat windows 7 si sunetul nu merge am cautat drivere pentru placa mea de sunet am luat programe care iti arata ce ai nevoie am facut uppdate la windows l-am reinstalat de cateva ori si absolut nimic nu merge iar arsa nu cred ca are cum sa fie pentru ca inainte de a reinstala windowsul mergea perfrect... chiar nu mai inteleg, ma poate ajuta cineva, daca o sa mearga dau 100 de funde

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Http://www.iobit.com/en/driver-booster.php#
incearca prima data cu asta daca nu merge te ajut eu
ca sa vezi daca e arsa cauti in bara de start device manager si o cauti acolo
sau poate ai setat iesire pe HDMI si nu prin boxe

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Ar trebui sa mearga driverul placii de sunet luat de pe site-ul placii de baza sau de pe dvd-ul placii de baza.
Daca e laptop, de pe site-ul laptopului.

| Crystysm explică (pentru AdrenalinTm):

Dami skypeul tau

| Crystysm explică (pentru AdrenalinTm):

Nu mai e nevoie a mers programul pe care mi l-ai dat